Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İlişkinizin Zarar Görmesini Sağlayan Sebepler

  • Listelenen: 28 Temmuz 2016 16:20
  • Bitiş tarihi: 4 Gün, 16 Saat

Tanıtım:

İlişkiyi mahveden davranışlar nelerdir; Herkes gibi sizin de en büyük hayallerinizden biri mutlu bir birlikteliği yaşamaksa o zaman üzerinize düşen bir takım davranışlar bulunmaktadır. Bu davranışları sizlere bu yazımız içerisinde anlatacağız ve kesinlikle sizlerin de uzak durmanız gereken davranışlardan kaçındığınız zaman mutlu bir birlikteliği yaşamış olacaksınız. Uzman psikologların söylediği ve ilişkiyi zedeleyen en önemli detaylar şunlardır

Sevgilinizin ailesi ile ilgilenin

Birlikte olduğunuz insanın bir ailesi olduğunu biliyorsunuz. Hiçbir insan kusursuz ve mükemmel değildir. Bunu bilmeniz gerekmektedir. Sevgilinizin ailesinin de size uymayan yanları olabilir. Bunu sürekli olarak partnerinizin yüzüne vurmak yerine, sizlerde o insanları ya olduğu gibi kabul edeceksiniz ya da ilişkinizi sonlandırmanız gerekmektedir. Düşünüp karar vermeli ve hangisi size uyuyorsa onu yapmanız gerekmektedir. Ajan gibi davranmak yerine birlikte olduğunuz insana güvenme yolunu tercih etmeniz gerekmektedir. Sürekli olarak onu takip etmek ve evden dahi neredeyse tek başına çıkmasını istememe düşüncesinde olmak yerine, ona karşı kendinizi biraz daha yumuşatarak özel hayatına saygı göstermeniz gerekmektedir. Aynı davranış size yapılsa nasıl ki hoşunuza gitmez. O zaman sizler de yapmamalısınız.

Bakımı bırakmamak gerekli 

Kendinizi kesinlikle bırakmamanız gerekmektedir. Mesela birlikte olduğunuz sırada fiziğiniz gayet güzelse ve birlikteliği yaşarken kilo almaya başlar sürekli olarak bakımsız görünürseniz bu partnerinizin sizlerden soğumasına neden olacaktır. Böyle bir durumun olmaması için mutlaka sizlerde ilk gün nasılsanız her zaman o şekilde olmanız gerekmektedir.

Etiket yok

608 total views, 6 today

  

Listing ID: 403579a056c53e5c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsor Bağlantılar

Cevap Yaz

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com